Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Блок-Хаус

Блок Хаус металлический

Блок Хаус металевий

Блок-Хаус металевий або ж Сайдинг, який імітує дерев’яний зруб – сучасний матеріал для зовнішньої обробки фасадів будинків. Назва Блок-Хаус ( Блок-Хауз , або Блокхаус ) походить від англійського словосполучення block house – будівля зі струганих дошок типу вагонка, виконаних у вигляді оциліндрованих колод.


Технічні характеристики

Металевий сайдинг Блок-хаус виготовляється з оцинкованої або AlZn (алюмо-оцинкованої) сталі завтовшки 0,40 – 0,45 мм з полімерним покриттям і додатковим шаром лакового покриття, для ультрафіолетової захисту металу від вигорання на сонці. Євро-Брус проводиться панелями до 6м або більше за домовленістю.

Блок-Хаус металевий сайдинг
Металевий сайдинг Блок Хаус
Загальна ширина: 370 мм
Корисна ширина: 345±2 мм
Довжина: 0,5 до 6 м
Глибина: 31,5±1 мм
Кріплення: приховане

Основні кольори

У більшості випадків металлосайдінг виготовляється з сировини PRINTECH, яка імітує відтінки такої деревини як світлий і темний дуб, вишня, сосна, вільха, золотий дуб і інші.

Темне дерево Сосна Світле дерево Золотой дуб Венге 3D Дуб
Темне дерево Сосна Світле дерево Золотой дуб Венге 3D Дуб

Також він може бути виготовлений зі стандартної палітри кольорів RAL, в такому виконанні фасад будівлі набуває більш стриманого і лаконічного зовнішнього вигляду.

металлосайдінг

Види покриття

Від виду і якості покриття залежить термін служби металосайдингу.

Матполіестер

МатполіестерЦинкове покриття 100-275 г/м²

Поліестер

ПоліестерЦинкове покриття 100-275 г/м²

Printech

PrintechЦинкове покриття 100-225 г/м²


Структура покриття

 • ✔ основа – холоднокатаний сталевий лист;
  ✔ цинкове покриття;
  ✔ спеціальне захисне покриття;
  ✔ грунтуючий шар;
  ✔ захисне тильне покриття;
  ✔ фарбування в відповідну текстуру;
  ✔ зовнішнє синтетичне покриття з:

   – поліестеру / матполіестеру
   – printech (текстура дерева)
Металлосайдинг Шари покриття склад

Металевий сайдинг під зруб ідеально поєднує візуальний вигляд дерева і механічні характеристики металу – після монтажу, фасад набуває вигляду будівлі, побудованої з дерев’яного зрубу, стає більш довговічним і не потребує спеціального догляду. Сайдинг Блок Хаус візуально не відрізняється від текстури колоди з обробленою поверхнею, по суті металлосайдінг – це точна імітація деяких «порід» дерева з їх структурою.

Галерея робіт


Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення металевого сайдингу, є такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Printech (Китай) і Україна.

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький

Необхідною умовою в процесі виготовлення фасадних матеріалів методом холодного прокату є здійснення такого виробництва на новому і якісному професійному обладнанні.

Виготовлення сайдингу Блок-Хаус


Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Ціна металевого сайдингу Блок-Хаус залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.


Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про металопрофіль на нашому сайті