Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Контакти

Контакти Дах Сервіс-Центр м Хмельницький Завод-виробник металочерепиці, профнастилу та металосайдингу

Контакти Дах Сервіс Контакти

Контакти Дах Сервіс-Центр – Завод-виробник металочерепиці та профнастилу заснований в 2004 році

✔ Досить купувати у посередників які часто видають низькоякісний товар за високоякісний, відповідно, не погано на цьому заробляючи.

✔ Замовляйте безпосередньо у виробника! Ми цінуємо своєю репутацією.

✔ Наш Завод-виробник металочерепиці, профнастилу та металосайдингу є одним з перших в Західному регіоні України.Режим роботи:

Пн-Пт:с 9:00 до 18:00 / Сб-Нд: вихідний

Дах Сервіс Центр email

dah-km@ukr.net

Наша адреса:

м. Хмельницький, ул. Заводська, 20, оф. 211

 

Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Ціна залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.


Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Контакти Дах Сервіс Центр. Додаткова інформація про металопрофіль на нашому сайті

Виробництво, транспортування, монтаж такої продукції Заводу: металочерепиця, профнастил, металопрофіль, сайдинг, водостічні системи, металеві жалюзі, Штахети, штахетник. Яка ціна, дізнатися ціну. Купити, зробити вимір, розрахувати вартість. Доставка і оплата. Купити металлочерепицю, профнастил або сайдинг в м. Хмельницький, Старокостянтинів, Ярмолинці, Шепетівка, Деражня, Дунаївці, Кам’янець-Подільський, Гірчишна, Зеленче, Городок, Летичів, станція Дунаївці, Маків, Шатава, Рівне, Чернівці, Вінниця. Як заміряти дах самому? Про все про це, а також інша додаткова інформація на нашомусайті