Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Черепиця MODENA

Металочерепиця MODENA

Металочерепиця Modena

Металочерепиця Modena це традиційна покрівля з невисоким профілем. Даний вид металочерепиці має найпоширенішу форму на ринку України і Європи. Завдяки своїй геометрії металочерепиця MODENA має високі показники міцності. Її назва походить від назви одного з міст сонячної Італії. Даний вид металочерепиці також відомий під іншими комерційними назвами: “ CLASSIC-DAH ” (КЛАСІК-ДАХ) , SZAFIR (Шафір), Antib (Антіб), Hestia (Хестія), Атланта (Atlanta).


Основні кольори

У більшості випадків металочерепиця виготовляється з палітри кольорів RAL.

кольори металочерепиці MODENA


Технічні характеристики

Металочерепиця Modena виготовляється на сучасному професійному європейському обладнанні з AlZn (алюмо-оцинкованої сталі) в двох варіантах: з висотою профілювання 16 та 20 мм. Вона виготовляється панелями до 6 м. Або більше за домовленістю.


Черепиця Modena
Металочерепиця MODENA
Загальна ширина: 1200 мм
Корисна ширина: 1120±2 мм
Довжина: 500 до 6000 мм
Висоти хвилі: 22.5±1 мм
Крок хвилі: 350 мм
Висота сходинки: 16/20 мм

Структура покриття

  • основа – холоднокатаний сталевий лист;
  • цинкове покриття;
  • спеціальне захисне покриття;
  • грунтуючий шар;
  • захисне тильне покриття;
  • фарбування в відповідну текстуру;
  • зовнішнє синтетичне покриття з поліестеру, матполіестеру і поліуретану;
Металочерепиця Шари покриття склад

Види покриття

Від виду і якості покриття залежить строк служби металочерепиці.

Поліуретан

Поліуретан Металочерепиця
Цинкове покриття 275 г/м²

Поліестер

Поліестер Металочерепиця
Цинкове покриття 100-240 г/м²

Матполіестер

Матполіестер Металочерепиця
Цинкове покриття 130- 275 г/м²

Рекомендована товщина металу 0,45-0,50 мм. Вміст цинку – не менше 100 гр. / м.кв. Товщина захисно-декоративного покриття повинна бути не менше 25 мкм (глянсове) і 35 мкм (матове).


Галерея робіт


Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення металочерепиці MODENA, є такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Printech (Китай) і Україна.

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький

Необхідною умовою в процесі виготовлення покрівельних і фасадних матеріалів методом холодного прокату є здійснення такого виробництва на новому і якісному професійному обладнанні.

Виготовлення металочерепиці


Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Ціна металочерепиці MODENA залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про металочерепицю MODENA на нашому сайтіMonterrey