Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Штахети металеві

Штахети металеві

Штахети металеві

Штахети металеві Останнім часом набиреє популярності встановлення огорож та прарканів з металевих штахет, які також називають Євроштахети. Цьому сприяє невисока ціна евроштахет, привабливий незвичний зовнішній вигляд і їх практичність. Такі штахети однаково добре пасуватимуть як для звичайних, так і розсувних зборів, воріт або хвірток. Регулюючи просвіт між окремими планками можна коригувати прозорість огорожі і її зовнішній вигляд.


Види штахет

Металеві штахети виготовляється в двох модифікаціях з додатковими ребрами жорсткості або без них, які одночасно служать декоративним доповненням.

Трапецієвидний

Штахети трапецієвидні

Загальна ширина: 114 мм
Ширина виступу: 50 мм
Глибина: 16 мм
Довжина: 0,2-3 м

Штахетник трапецієподібний схема

Напівкруглий

Штахети напівкруглі

Загальна ширина: 113 мм
Ширина виступу: 78 мм
Глибина: 17 мм
Довжина: 0,2-3 м

Паркан напівкруглий схема


Види покриття

Штахети металеві – це штахети спеціальної форми із сталевого листа, який має цинкове або алюмоцинкове ( AlZn ), а також полімерне покриття різних кольорів. Від виду і якості покриття залежить термін служби металевого паркану.

Матполіестер

МатполіестерЦинкове покриття 100-275 г/м²

Поліестер

ПоліестерЦинкове покриття 100-275 г/м²

Printech

PrintechЦинкове покриття 100-225 г/м²


Структура покриття

 • ✔ основа – холоднокатаний сталевий лист;
  ✔ цинкове покриття;
  ✔ спеціальне захисне покриття;
  ✔ грунтуючий шар;
  ✔ захисне тильне покриття;
  ✔ фарбування в відповідну текстуру;
  ✔ зовнішнє покриття з:

   – поліестеру / матполіестеру
   – printech (текстура дерева)
Металеві штахети Шари покриття склад

Основні кольори

У більшості випадків Єевроштахети виготовляються з одностороннього або двостороннього металу PRINTECH, який імітує відтінки такої деревини як світлий і темний дуб, вишня, сосна, вільха, золотий дуб і інші.

Темне дерево Сосна Світле дерево Золотой дуб Венге 3D Дуб
Темне дерево Сосна Світле дерево Золотой дуб Венге 3D Дуб

Також він може бути виготовлений зі стандартної палітри кольорів RAL, в такому виконанні огорожа набуває більш стриманого і лаконічного зовнішнього вигляду.

Штахети металеві

Монтаж

Зазвичай штахети кріпляться саморізами по металу або заклепками за допомогою пістолета. Отвори робляться в процесу монтажу. Існують різні варіанти монтажу секцій:

 • ✔ Односторонній монтаж, коли штахети розташовуються з одного боку огорожі на відстані зазвичай 40 мм, однак ви можете для себе підібрати оптимальну відстань.
 • ✔ Двосторонній монтаж – штахети розташовуються з обох боків огорожі в шаховому порядку з відстанню між ними приблизно 65 мм. При такому монтажі ваша ділянкиа буде прихована від сторонніх поглядів, при цьому залишаючись провітрюваною. Такий вид монтажу виглядає дуже оригінально.

монтаж штахет


Галерея робіт


Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення металевих штахет, є такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Printech (Китай) і Україна.

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький

Необхідною умовою в процесі виготовлення огороджувальних матеріалів методом холодного прокату є здійснення такого виробництва на новому і якісному професійному обладнанні.

Виготовлення металевих штахет


Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Ціна металевих штахет залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.


Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про Штахети металеві на нашому сайті Наші контакти