Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Черепиця Parma

Металочерепиця Parma

Металочерепиця Parma

Металочерепиця Parma характеризується високим та виразним профілем. Будинок з такою покрівлею має презентабельний зовнішній вигляд та суттєво вирізняється на тлі сусідніх будинків навіть на великій відстані.

До переваг також можна віднести сучасний дизайн та високі технічні характеристики, оскільки висота хвилі становить 45 мм. Окрім того, ще однією важливою перевагою даного виду металочерепиці є її симетричність, що дає можливість виконувати монтаж як зліва направо, так і навпаки. При виборі даного виду профілювання на дахах з великою кількістю площин вийде значно менше відходів.

Металочерепиця Parma має і інші відомі комерційні назви: Duna (Дюна), Integra (Інтегра), Grand (Гранд), Alpina (Альпіна), Andaluziya (Андалузія), Armorium (Арморіум), Trevizo (Тревізо), Premium plus (Преміум Плюс). До 2021 року даний вид металочерепиці на нашому Заводі мав назву Granda.


Основні кольори

У більшості випадків металочерепиця виготовляється з палітри кольорів RAL.

кольори металочерепиці


Технічні характеристики

Металочерепиця Parma виготовляється на сучасному професійному європейському обладнанні з AlZn (алюмо-оцинкованої сталі) в трьох варіантах: з висотою профілювання 20, 27 та 33 мм. Вона проводиться панелями до 6 м. Або більше за домовленістю.


Металочерепиця Parma
Металочерепиця Parma
Загальна ширина: 1160 мм
Корисна ширина: 1040±2 мм
Довжина: 500 до 6000 мм
Висоти хвилі: 45.5±1 мм
Крок хвилі: 350 мм
Висота сходинки: 20/27/33 мм

Структура покриття

  • основа – холоднокатаний сталевий лист;
  • цинкове покриття;
  • спеціальне захисне покриття;
  • грунтуючий шар;
  • захисне тильне покриття;
  • фарбування в відповідну текстуру;
  • зовнішнє синтетичне покриття з поліестеру, матполіестеру і поліуретану;
Металочерепиця Шари покриття склад

Види покриття

Від виду і якості покриття залежить строк служби металочерепиці.

Поліуретан

Поліуретан Металочерепиця
Цинкове покриття 275 г/м²

Поліестер

Поліестер Металочерепиця
Цинкове покриття 100-240 г/м²

Матполіестер

Матполіестер Металочерепиця
Цинкове покриття 130- 275 г/м²

Рекомендована товщина металу 0,45-0,50 мм. Вміст цинку – не менше 100 гр. / м.кв. Товщина захисно-декоративного покриття повинна бути не менше 25 мкм (глянсове) і 35 мкм (матове).


Галерея робіт


Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення металочерепиці Parma, є такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Printech (Китай) і Україна.

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький

Необхідною умовою в процесі виготовлення покрівельних і фасадних матеріалів методом холодного прокату є здійснення такого виробництва на новому і якісному професійному обладнанні.

Виготовлення металочерепиці


Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Ціна металочерепиці Parma залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про металочерепицю Parma на нашому сайті Parma / Granda