Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Дах Сервіс-Центр

Контакти Дах Сервіс-Центр м Хмельницький

Дах Сервіс-Центр

Компанія Дах Сервіс-Центр це центр обслуговування клієнтів одного з найбільших заводів в західному регіоні України. Ми працюємо з дилерами по всьому регіону і, купуючи металочерепицю, Ви могли навіть і не знати, що це продукція нашого заводу.

 

 

Свою роботу ми починали з виробничих ліній для прокату 3-х видів металочерепиці і 5-и видів профнастилу. На даний час Завод виготовляє 8 видів металочерепиці з різною висотою сходинок і 7 видів металопрофілю. Крім того, в асортименті є також 4-х виду металевого сайдингу, жалюзі металеві, штахетник, мансардні вікна і водостічні системи з ПВХ і металу.


Види покриття

Дуже часто в інтернеті або на майданчиках з оголошеннями можна зустріти досить низькі та привабливі ціни на металочерепицю, профнастил або іншу продукцію. І однією з причин досягнення низької собівартості є виготовлення такої продукції на обладнанні вживаному раніше. Що відповідно може позначитися на якості виробу. Ми регулярно оновлюємо технічну базу нашого Заводу і ретельно стежимо за дотриманням все необхідних вимог.


Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення металевих ламелей такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Arvedi і Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина ), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Stalcolor (Білорусія) Printech (Корея і Китай).

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький


Виконані роботи

Один з перших фото звітів про роботу компанії


Ціна металочерепиці, профнастилу, сайдингу та іншої продукції залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.


Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про Дах Сервіс-Центр • Завод-виробник металочерепиці та профнастилу на нашому сайті