Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Доставка і оплата

Доставка металочерепиці

Доставка металочерепиці Доставка і оплата

Слідом за процесом вибору продукції, її кольору, виду покриття, здійснення замірів і після узгодження вартості йде етап виготовлення. А за ним доставка металочерепиці, або іншої продукції та її оплата. У деяких випадках, для того щоб замовлення надійшло в роботу на Завод необхідно сплатити аванс в розмірі 10-30% від вартості товару.

Доставка і оплата


Наш Завод постачає свою продукцію по всій Хмельницькій і сусіднім областям. Залежно від завантаженості Ваше замовлення може бути виконане і готове до транспортування навіть протягом доби! Зазвичай час доставки займає від 1 до 14 днів.

Виготовлення за добу

Замовлення може бути виготовлене на протязі доби

Безкоштовна доставка металочерепиці

Безкоштовна доставка на будмайданчик замовника

✔ Наш Завод надає послугу безкоштовної доставки покрівельних і фасадних матеріалів в районні центри Хмельницької області та областні центри сусідніх областей при замовленні більш ніж 50 м2.

✔ У тому випадку коли необхідно доставити матеріали на об’єкт, що знаходиться за межами районного центру, вартість доставки обговорюється окремо. Вона залежить від кілометражу і розмірів покрівельних матеріалів.

✔ Щодо більш детальної інформації звертайтеся до наших менеджерів за телефонами вказаними в контактах.

Доставка металочерепиці


Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення металочерепиці, профнастилу, сайдингу та іншої продукції такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Arvedi і Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина ), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Stalcolor (Білорусія) Printech (Корея і Китай).

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький


Транспортування і доставка

Від якості упаковки і умов транспортування безпосередньо залежить термін експлуатації виробів з профільованого металу.


Ціна продукції залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.


Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про Доставка металочерепиці на нашому сайті