Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Водостік PROFIL

Водостік PROFIL

водостік Profil Водостічна система Profil®

водостік Profil наш Завод є офіційним дистриб’ютором одного з кращих виробників водостічних систем в Європі – Компанії PROFIL (Польща). Сертифікованій продукції компанії PROFIL віддають перевагу ті, хто піклується про власний комфорт і безпеку, і не шукає компромісів між якістю та вартістю, оскільки продукція цієї компанії гармонійно поєднує в собі ці два елементи.


ПеревагиВодостік PROFIL

✔ Зручність і простота монтажу;

✔ Підвищена механічна міцність і хімічна стійкість;

✔ Легка вага конструкції;

✔ Стійкість до різних атмосферних опадів;

✔ Несхильність до корозії;

✔ Стійкість забарвлених елементів конструкції до впливу ультрафіолетових променів протягом усього терміну служби;

✔ Безшумність під час дощу;

✔ Спеціальна форма жолоба системи Profil® запобігає переливанню води під час інтенсивних опадів і гарантує високу ефективність водостічної системи;

✔ Сучасний естетичний дизайн водостоків Profil® цілком добре узгоджується з архітектурним стилем будівлі, робить його ще більш ефектним і привабливим.

Основні кольори

Колірова гамма водостічних систем PROFIL складається з п’яти основних кольорів:

Білий Графіт Червоний Цегляний Коричневийй
9016 7024 3005 8004 8017

Водостічні системи PROFiL® ø90 мм і PROFiL® ø130 мм призначені для відводу води з покрівель загальною площею 70 і 110 м2 відповідно при використанні однієї труби і представлені двома типорозмірами:

Водостік PROFIL

Характеристики

Водостік Profil виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який відрізняється підвищеною механічною міцністю, хімічною стійкістю і легкою вагою. Водостік бездоганно витримує екстремальні навантаження у вигляді зливових дощів влітку і намерзання льоду взимку.

Водостічна система PROFiL стійка до всіх атмосферних опадів. Спеціальні компоненти, додані при виробництві водостоку забезпечують захист від опадів, які містять кислоти, солі і хімічні елементи.

Водостік PROFiL має захист від ультрафіолетового випромінювання.


Галерея робіт

Інструкція монтажу

Монтаж скачати інструкція


Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.


Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про водостік Profil на нашому сайті. Наші контакти