Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Як правильно вибрати металочерепицю

Як правильно вибрати металочерепицю?

Як правильно вибрати металочерепицюТече дах і Вас турбує питання Як правильно вибрати металочерепицю?. Тим часом вже шукаєте де б придбати потрібний Вам товар? А постачальників і варіантів вибору дуже багато!

Ринок металочерепиці та профнастилу останнім часом просто переповнений такими вивісками як: КУПИТИ ДЕШЕВО! або КРАЩЕ ЯКІСТЬ ТІЛЬКИ У НАС!

У мережі багато варіантів, але в основному це все реклама свого товару. Кожен продавець хвалить свою продукцію і наговорює на чужу.

Ми поділимося з Вами деякими аспектами, на які потрібно звернути увагу при виборі металочерепиці.

 

Як же розібратися?

По-перше, Заводів, які виготовляють металочерепицю, профнастил або сайдинг не так вже й багато в Україні, а сумлінних, таких, які дійсно дорожать своєю репутацією ще менше. Що вже тут говорити про посередників, які продають іноді навіть нижче цін самих заводів-виготовлювачів і видають низькоякісний товар за високоякісний. Такі постачальники якраз і спекулюють на бажанні споживача купити дешевше і заощадити.

По-друге, перевірте якість самі! Адже якісний метал завжди має маркування, а неякісний часто не маркований. Саме тому не складно видати один товар за інший, якщо він зовні схожий за параметрами. Більш того, деякі недобросовісні виробники самі маркують дешевий китайський метал та наносять логотипи відомих виробників і видаючи його за метал виробництва Німеччини, Польщі, Словаччини або Бельгії. В такому випадку запитайте у продавця Сертифікат відповідності і все стане на свої місця.

По-третє, поцікавтеся про репутацію виробника або постачальника. Металочерепиця і профнастил використовується в Україні вже більше 15 років, за цей час Ви і самі зможете побачити “гарантійність” цього товару на будинку Вашого сусіда або знайомого.

А головне, пам’ятайте, що спокусившись на нижчу ціну у сумнівного посередника та заощадивши сьогодні 10-20% від вартості металочерепиці та профнастилу, Ви можете вже через 5-7 років опинитися перед необхідністю купувати їх знову.


З чого ж почати?

Заказать замер рассчет Металочерепицы Профлист СайдингБезсумнівно, найкращий спосіб визначитися з якістю металочерепиці, профнастилу або сайдингу – це замовити безкоштовний вимір безпосередньо на Ваш об’єкт.

Наш менеджер допоможе Вам скласти креслення або зробить це за Вас, а також надасть для ознайомлення зразки металу на вибір.

Також, Ви можете відвідати наш офіс в місті Хмельницький і там обговорити всі деталі, однак лише здійснивши заміри на місці ми зможемо надати Вам точні розрахунки по витратах і вартості.

 


Вибір металу, його кольору та форми

Маючи дані про розміри покрівлі, огорожі або фасаду Вам буде легко визначитися з іншими деталями. Важливо правильно підібрати товщину металу, його покриття, обрати колір і форму. І тільки тоді, коли всі вже погоджено і відома остаточна вартість, Ви можете внести заставу в розмірі 10-30% від вартості продукції і Ваше замовлення відправиться в роботу.


Ціна металочерепиці, профнастилу або іншої продукції залежить від обраного замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.


Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про те Як правильно вибрати металочерепицю на нашому сайті