Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Мансардні вікна

Мансардні вікна

Мансардні вікна

Останнім часом мансардні вікна стають все більш популярними серед тих, хто бажає зробити свій будинок теплим і затишним. Наш Завод надає на вибір мансардні вікна від відомих, перевірених часом, світових виробників.


Мансардні вікна Roto Мансардні вікна Fakro Мансардні вікна Velux

Кожна з цих систем має свої переваги, і вибір залежить від індивідуальних уподобань споживача.


Мансардні вікна Roto

Мансардні вікна Рото

 • ✔ Вікна ROTO випускаються німецьким концерном ROTO ФРАНК вже більше 65 років. Компанія займає лідируючі позиції в області виготовлення пластикових і дерев’яних віконних найвищої якості. Кожне вікно цієї марки характеризуються традиційними німецькими якістю і надійністю. Вони здатні перетворити будь-який мансардне приміщення приміщення в комфортне житловий простір з приємним природним освітленням.
 • ✔ Дерев’яні мансардні вікна – екологічно чистий, теплий і привабливий варіант. Однак для приміщень з підвищеною вологістю найбільш практичним рішенням буде встановлення «пластикових» вікон з ПВХ-профілем. У модельному ряду ROTO металопластикові вікна комплектуються профілем світового бренду REHAU.
 • ✔ Мансардні вікна ТМ Roto відносяться до безпечних вікон, у яких одна частина моделей має 3-й клас, а інша – 5-й найвищий клас безпеки. На вікна Roto діє найбільша на ринку гарантія – 15 років!
 • ✔ Асортимент товару у даного виробника досить великий і поділяється на три основних типи. І відмінність їх полягає в осі повороту стулки.

Мансардні вікна Roto

1. Серія Designo R4 / R6, Roto Q4 – це стандарт, який випускає кожен, хто виробляє сучасні мансардні вікна, тобто, центральноповоротние.
2. Лінійка Designo R7 має в собі піднесену повороту вісь, тобто, при відкритті вікна дана вісь піднімає стулку на ¾ всієї висоти.
3. Серія Designo R8 є преміальної лінійкою. Даний тип має відкриття по верхній осі повороту, тобто, при відкритті вікна, стулка знаходиться на вулиці повністю і таким чином робить внутрішній простір більш вільним.


Мансардні вікна Fakro

Мансардні вікна Fakro

 • ✔ Однією з провідних компаній, що займаються виробництвом вікон даного типу, є польська фірма Fakro. Цей виробник зарекомендував себе як надійний постачальник. Мансардні вікна «Факро» відрізняються високою якістю виконання, зручністю і безпекою експлуатації.
 • ✔ Дерев’яні елементи конструкції вікон в мансардний дах FAKRO обробляються антисептиком і поліакрилових лаком, які наносяться в декілька шарів. Завдяки цьому вони стають максимально довговічними. Для приміщень з підвищеною вологістю повітря рекомендується використовувати пластикові вікна FAKRO.
 • ✔ При виготовленні продукції використовується теплозберігаючі склопакети з загартованим зовнішнім склом, що відрізняються високою міцністю. Це рішення також збільшує термін служби віконних конструкцій.
 • ✔ Компанія Fakro представлена ​​на ринку в широкому асортименті, що включає в себе як недорогі вікна серії «Стандарт», так і моделі з посиленими склопакетами серій «Комфорт» і «Термо».

Мансардні вікна Fakro

Також модельний ряд Факро розширено різними модифікаціями відкривання:

1. по центральній осі повороту;
2. по верхній осі;
3. по бічних петель, що зручно для виходу на дах.


Мансардні вікна Velux

Мансардные окна Velux

 • ✔ Назва популярного бренду VELUX є складовою двох слів: VE похідна від Ventilation (вентиляція) і LUX – «світло» в перекладі з латинської мови.
 • ✔ Асортимент вікон VELUX (ВЕЛЮКС) та іншої продукції включає можливість професійної, швидкої і простої установки. Фірмові продукти легко взаємодіють між собою завдяки абсолютній сумісності, тому можна бути впевненим, що такі вікна зможуть впоратися з будь-якою негодою і зробити мансарду максимально теплою, затишною і комфортною.
 • ✔ Завдяки облаштуванню мансарди житлова площа будинку збільшується – це допомагає максимально ефективно використовувати корисний простір. Мансардні вікна VELUX (ВЕЛЮКС) – це завжди привабливість, затишок, комфорт і світлий простір.
 • ✔ Мансардні вікна Velux з базовим набором характеристик, які відповідають всім стандартам і навіть перевищують їх. Недорогі, практичні і функціональні мансардні вікна, які чудово захистять від негоди. Завдяки збільшеній площі скління вони дають ще більше світла.

Мансардні вікна Velux

1. Найпопулярнішим видом конструкції є мансардні вікна велюкс з верхнім відкриванням. У верхній частині існує ручка, за допомогою якої вікно легко відкривається на потрібний нахил. Крім того, воно може повертатися на 180º для зручного миття вікна. Модель встановлюється на необхідну для замовника висоту і ідеально підходить для нахилу даху під кутом від 15º до 90º.
2. Різновид з комбінованим відкриванням або так звана «панорама» – це прекрасний варіант для покрівлі з малим нахилом до 55º. Для відкриття мансардне вікно velux використовує два способи: по центральній осі на 30º і по верхній осі на 45º.


Галерея робіт


Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.


Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про Штахети металеві на нашому сайті Наші контакти