Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Профіль T-57

Металопрофіль Т-57 профнастил

Металопрофіль Т-57

Металопрофіль Т-57 використовується переважно в якості покрівельного матеріалу для дахів з малим кутом нахилу і зашивання фасадів господарських будівель, складів і виробничих приміщень. Металопрофіль Т-57 характеризується максимальною висотою хвилі серед всього декоративного фасадного та покрівельного профнастилу. Він також має й інші позначення: Н57 / 60, НС57 / 60, ПК57 / 60, ТП57 / 60.

Основні кольори

У більшості випадків Металопрофіль виготовляється з палітри кольорів RAL

Металопрофіль


Технічні характеристики

Металопрофіль Т-57 – це профільований сталевий лист, який має цинкове або алюмоцинкове(AlZn), а також полімерне покриття різних кольорів. Він виготовляється панелями до 6 м або до 12 м за домовленості.

Металлопрофиль Т-57
Металопрофіль Т-57
Загальна ширина: 1060 мм
Корисна ширина: 1010±2 мм
Довжина: 100 до 6000 мм
Висота профилю: 57 мм
Крок профілю: 40/110 мм

Види покриття

Від виду і якості покриття залежить термін служби металопрофілю.

Поліуретан

ПоліуретанЦинкове покриття 275 г/м²

Матполіестер

МатполіестерЦинкове покриття 100-275 г/м²

Поліестер

ПоліестерЦинкове покриття 100-275 г/м²

Printech

PrintechЦинкове покриття 100-225 г/м²

Цинк

ЦинкЦинкове покриття 60-100 г/м²


Структура покриття

 • ✔ основа – холоднокатаний сталевий лист;
  ✔ цинкове покриття;
  ✔ спеціальне захисне покриття;
  ✔ грунтуючий шар;
  ✔ захисне тильне покриття;
  ✔ фарбування в відповідну текстуру;
  ✔ зовнішнє синтетичне покриття з:

   – поліестеру / матполіестеру
   – поліуретану
   – printech (текстура дерева)
Металопрофіль Шари покриття склад

Галерея робіт


Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення Металопрофилю Т-57, є такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Printech (Китай) і Україна.

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький

Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Ціна металопрофілю залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.


Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про металопрофіль на нашому сайті

Завод-виробник Дах Центр Хмельницький. Дах, Покрівля, Дах, Шифер, перекриття, профнастил, металевий профіль, профлист. Купити дешево, недорого! Гарантія якості! Безкоштовна доставка, завмер! Хмельницький. Весь Арсенал Центр покрівельних матеріалів. Комплектуючі. Низькі ціни. Металочерепиця, профнастил, сайдинг, блок-хаус, євро-брус, водостоки, комплектуючі від Заводу-виробника Хмельницький. Дах, паркан, фасад, утеплювач, мансардні вікна і багато іншого. Дах-Центр Хмельницький. Покрівля-центр. Якісний профіль для дахів та парканів від виробника покрівельних матеріалів. Безкоштовна доставка вантажу на будмайданчик замовника. Сучасні технології виготовлення металочерепиці, металопрофілю. Ціни виробника. Ми виробляємо покрівельні матеріали та аксесуари. Водостічні системи вашого будинку, черепиця на дах або профлист на паркан, якісний металопрофіль. Водостоки та водостічні системи для будинку, дачі, котеджа. Працюємо по Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Тернопільській, Рівненській та Чернівецькій областях. Безкоштовна доставка в Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Шепетівка, Рівне, Вінниця, Баланівка, Ладижин, Волинська область, Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель, Нововолинськ, Житомир, Андріївка, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський, Івано-Франківськ, Бурштин, Калуш, Коломия, Антопіль, Кузнецовськ, Тернопіль, Лозова, Волочиськ, Нетішин