Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Черепиця Florencia

Металочерепиця Florencia

Металочерепиця Florencia

Металочерепиця Florencia є поліпшеною варіацією класичної металочерепиці округлої форми. Вона справедливо зветься на честь однойменного італійського міста, яке свого часу стало батьківщиною “флорентійської монети”, за зразком якої зараз виготовляються монети практично всього світу. Так само і металочерепиця Florencia є класичним профілем, який зарекомендував себе практичністю і стриманим зовнішнім виглядом. У різних виробників подібний вид металочерепиці має різні назви: Retro (Ретро), Yaspis, Jaspis (Яспіс), Afina (Афіна), Opal (Опал).


Основні кольори

Широка гама кольорів дає можливість чудово поєднувати металочерепицю Florencia з будь-яким дизайном та стилем будівлі. У більшості випадків металочерепиця виготовляється з палітри кольорів RAL.

кольори металочерепиці


Технічні характеристики

Металочерепиця Florencia виготовляється на сучасному професійному європейському обладнанні з AlZn (алюмо-оцинкованої сталі) в декількох варіантах: з висотою профілювання 15, 20 та 30 мм. Вона проводиться панелями до 6 м. Або більше за домовленістю.


Металочерепиця Florencia схема
Металочерепиця Florencia
Загальна ширина: 1200 мм
Корисна ширина: 1100±2 мм
Довжина: 500 до 6000 мм
Висоти хвилі: 24±1 мм
Відставнь між хвилями: 88 мм
Крок хвилі: 350 мм
Висота сходинки: 15/20/30 мм

Структура покриття

  • основа – холоднокатаний сталевий лист;
  • цинкове покриття;
  • спеціальне захисне покриття;
  • грунтуючий шар;
  • захисне тильне покриття;
  • фарбування в відповідну текстуру;
  • зовнішнє синтетичне покриття з поліестеру, матполіестеру і поліуретану;
Металочерепиця Шари покриття склад

Види покриття

Від виду і якості покриття залежить строк служби металочерепиці.

Поліуретан

Поліуретан Металочерепиця
Цинкове покриття 275 г/м²

Поліестер

Поліестер Металочерепиця
Цинкове покриття 100-240 г/м²

Матполіестер

Матполіестер Металочерепиця
Цинкове покриття 130- 275 г/м²

Рекомендована товщина металу 0,45-0,50 мм. Вміст цинку – не менше 100 гр. / м.кв. Товщина захисно-декоративного покриття повинна бути не менше 25 мкм (глянсове) і 35 мкм (матове).


Галерея робіт


Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення металочерепиці Florencia, є такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Printech (Китай) і Україна.

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький

Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Ціна металочерепиці Florencia залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про металочерепицю Florencia на нашому сайті Florencia