Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Комплектуючі

Комплектуючі матеріали

Комплектуючі матеріали, добірні елементи для монтажу металочерепиці. Гібка, планки. Коньок круглий, трапеція. Лобова, торцева, вітрова, карнизна планка. Єндова, накладка на ендову. Гідроізоляція, пароізоляція даху. Дах Сервіс Центр м. Хмельницький

Добірні елементи виготовляються стандартних розмірів з того ж металу і в колір що і сама покрівля. Разом з тим, за бажанням замовника вони також можуть бути виготовлені з металу більш дешевої якості, де це можливо, або ж іншій конфігурації відповідно до вимог конструкції та за потребами замовника.

Назва Довжина Макет Фото
Коньок круглий великий Коньок круглий великий коник комплектуючі
Коньок круглий малий Коньок круглий малий Коньок круглий малий
Коньок трапецїєю Коньок трапецїєю Коньок трапецїєю
Коньок трикутний прямий Коньок Коньок
Коньок прямий Коньок прямий Коньок прямий
Кут зовнішній Кут зовнішній Кут зовнішній
Вітрова планка верхня Вітрова планка верхня Вітрова планка верхня
Єндова Єндова Єндова
Єндова декоративна Єндова декоративна Єндова декоративна
Вітрова планка верхня Вітрова планка верхня Вітрова планка верхня
Сніговий бар’єр 0,39м Сніговий бар'єр Сніговий бар'єр
З’єднувальна планка З’єднувальна планка З’єднувальна планка

Схема монтажу

Незалежно від того, є ваша покрівля шатрова або скатна, існують загальні правила кріплення металочерепиці:

✔ По-перше – це повинен бути дах, кут скату якого перевищує 14 градусів;

✔ Використовувати потрібно тільки саморізи з гумовими прокладками, закручуючи їх строго перпендикулярно дошкам обрешітки;

✔ Листи повинні кріпитися не на вершині хвилі, а в її прогині, де матеріал прилягає до дерев’яних елементів крокової обрешітки;

✔ У місцях, де з’єднуються два листа, вертикальні перехлести фіксуються в спад хвилі, утворюючи однорідне герметичне покриття і тим самим захищаючи площину ската від бокового вітру.


Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення добірних елементів, є такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Printech (Китай) і Україна.

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький


Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Ціни комплектуючих матеріалів напряму залежать від обраної замовником сировини.

Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про комплектуючі матеріали на нашому сайтікомплектуючі