Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Софіт

Софіт металевий для піддашшя

Софіт металевий

Софіт металевий Для облаштування фронтонів, карнизів і піддашшя використовується металевий Софіт. Наявність перфорації забезпечує додаткову вентиляцію підпокрівельного простору, і, як наслідок, оптимальні умови експлуатації покрівельної системи. Циркуляція повітря допомагає уникнути утворення конденсату та вологи і, як наслідок, передчасної корозії металочерепиці або профнастилу.


Технічні характеристики

Софіт виготовляється з оцинкованої або AlZn (алюмо-оцинкованої) сталі товщиною 0,40 – 0,45 мм з полімерним покриттям і додатковим шаром лакового покриття, для захисту металу від вигорання на сонці. Софіт виробляється панелями до 6м або більше за домовленістю.

Софіт металевий для підшивки фронтону. Дах Сервіс Центр
Добірний елемент Софіт
Загальна ширина: 370 мм
Корисна ширина: 345±2 мм
Довжина: 0,5 до 6 м
Глибина: 31,5±1 мм
Кріплення: приховане

Основні кольори

У більшості випадків металлосайдінг виготовляється з сировини PRINTECH, яка імітує відтінки такої деревини як світлий і темний дуб, вишня, сосна, вільха, золотий дуб і інші.

Темне дерево Сосна Світле дерево Золотой дуб Венге 3D Дуб
Темне дерево Сосна Світле дерево Золотой дуб Венге 3D Дуб

Також він може бути виготовлений зі стандартної палітри кольорів RAL, в такому виконанні піддашшя будівлі набуває більш стриманого і лаконічного зовнішнього вигляду.

металлосайдінг

Види покриття

Від виду і якості покриття залежить строк служби металевого софіту.

Матполіестер

МатполіестерЦинкове покриття 100-275 г/м²

Поліестер

ПоліестерЦинкове покриття 100-275 г/м²

Printech

PrintechЦинкове покриття 100-225 г/м²


Структура покриття

 • ✔ основа – холоднокатаний сталевий лист;
  ✔ цинкове покриття;
  ✔ спеціальне захисне покриття;
  ✔ грунтуючий шар;
  ✔ захисне тильне покриття;
  ✔ фарбування в відповідну текстуру;
  ✔ зовнішнє синтетичне покриття з:

   – поліестеру / матполіестеру
   – printech (текстура дерева)
Металлосайдинг Шари покриття склад

Металевий Софіт має високу стійкість до деформації, його не веде і не крутить під дією високих температур, він відмінно миється і, в цілому, не вимагає особливого догляду. Завдяки тому, що найчастіше софіт захований від прямих сонячних променів, термін служби його більш тривалий.

Галерея робіт


Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення металевого софіту, є такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Printech (Китай) і Україна.

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький


Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Ціна металевого софіту залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.


Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про металопрофіль на нашому сайті