Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Металочерепиця Milana

Металочерепиця Milana

Металочерепиця Milana

Металочерепиця Milana з’явилася в асортименті Заводу кілька років тому під назвою ELIT-DAH і одразу ж завоювала популярність серед замовників. Її було розроблено спеціально для тих, хто цінує дизайн. Завдяки своїй унікальній симетричній формі, що імітує натуральну черепицю, Milana відрізняється високою жорсткісттю листа. Також її корисна ширина є однією з найбільших серед інших видів металочерепиці. Інші відомі комерційні назви: Finnera (Фіннера), Maxima (Максима), Tur (Тур), Elit (Еліт).


Основні кольори

У більшості випадків металочерепиця виготовляється з палітри кольорів RAL.

кольори металочерепиці


Технічні характеристики

Металлочерепица Milana виготовляється на сучасному професійному європейському обладнанні з AlZn (алюмо-оцинкованої сталі) в трьох варіантах: з висотою профілювання 20 , 25 та 30 мм. Вона виготовляється панелями до 6 м. Або більше за домовленістю.


Металлочерепица Milana
Металочерепиця Milana
Загальна ширина: 1210 мм
Корисна ширина: 1150±2 мм
Довжина: 500 до 6000 мм
Висоти хвилі: 27±1 мм
Крок хвилі: 350 мм
Висота сходинки: 20/25/30 мм

Структура покриття

  • основа – холоднокатаний сталевий лист;
  • цинкове покриття;
  • спеціальне захисне покриття;
  • грунтуючий шар;
  • захисне тильне покриття;
  • фарбування в відповідну текстуру;
  • зовнішнє синтетичне покриття з поліестеру, матполіестеру і поліуретану;
Металочерепиця Шари покриття склад

Види покриття

Від виду і якості покриття залежить строк служби металочерепиці.

Поліуретан

Поліуретан Металочерепиця
Цинкове покриття 275 г/м²

Поліестер

Поліестер Металочерепиця
Цинкове покриття 100-240 г/м²

Матполіестер

Матполіестер Металочерепиця
Цинкове покриття 130- 275 г/м²

Рекомендована товщина металу 0,45-0,50 мм. Вміст цинку – не менше 100 гр. / м.кв. Товщина захисно-декоративного покриття повинна бути не менше 25 мкм (глянсове) і 35 мкм (матове).


Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення металочерепиці Milana, є такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Printech (Китай) і Україна.

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький

Необхідною умовою в процесі виготовлення покрівельних і фасадних матеріалів методом холодного прокату є здійснення такого виробництва на новому і якісному професійному обладнанні.

Виготовлення металочерепиці


Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Ціна металочерепиці Milana залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про металочерепицю Milana на нашому сайтіMilana