Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Черепиця Verona

металочерепиця Verona

Металочерепиця Verona

Металочерепиця Verona це новий виразний профіль металочерепиці глибиною 25 мм із різними варіаціями висоти сходинки від 15 до 35 мм. Цей вид металочерепиці належить до преміального класу і здатний задовольнити навіть найвибагливіший смак. Металочерепиця Verona естетично виглядає на покрівлі незалежно від її площі: навіть малі схили будуть виразними і помітними. Металочерепиця Verona має інші відомі комерційні назви: Барселона, Валенсія, Монтекристо, Premium Plus.


Основні кольори

У більшості випадків металочерепиця виготовляється з палітри кольорів RAL.

кольори металочерепиці


Технічні характеристики

Металочерепиця Verona виготовляється на сучасному професійному європейському обладнанні з AlZn (алюмо-оцинкованої сталі) в декількох варіантах: з висотою профілювання 15/20/25/30 та 35 мм. Вона виготовляється панелями до 6 м. Або більше за домовленістю.


Металлочерепица Verona схема
Металочерепиця Verona
Загальна ширина: 1200 мм
Корисна ширина: 1090±2 мм
Довжина: 0,5 до 6 м
Висоти хвилі: 25±1 мм
Крок хвилі: 350 мм
Висота сходинки: 15/20/25/30/35 мм

Структура покриття

  • основа – холоднокатаний сталевий лист;
  • цинкове покриття;
  • спеціальне захисне покриття;
  • грунтуючий шар;
  • захисне тильне покриття;
  • фарбування в відповідну текстуру;
  • зовнішнє синтетичне покриття з поліестеру, матполіестеру і поліуретану;
Металочерепиця Шари покриття склад

Види покриття

Від виду і якості покриття залежить строк служби металочерепиці.

Поліуретан

Поліуретан Металочерепиця
Цинкове покриття 275 г/м²

Поліестер

Поліестер Металочерепиця
Цинкове покриття 100-240 г/м²

Матполіестер

Матполіестер Металочерепиця
Цинкове покриття 130- 275 г/м²

Рекомендована товщина металу 0,45-0,50 мм. Вміст цинку – не менше 100 гр. / м.кв. Товщина захисно-декоративного покриття повинна бути не менше 25 мкм (глянсове) і 35 мкм (матове).


Галерея робіт


Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення металочерепиці Verona, є такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Printech (Китай) і Україна.

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький

Необхідною умовою в процесі виготовлення покрівельних і фасадних матеріалів методом холодного прокату є здійснення такого виробництва на новому і якісному професійному обладнанні.

Виготовлення металочерепиці


Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Ціна металочерепиці Verona залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про металочерепицю Verona на нашому сайтіVerona