Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Добірні елементи

Добірні елементи

Для монтажу металевого сайдингу використовуються спеціальні добірні елементи – планки особливої ​​конфігурації, які спрощують процес монтажу і приховують саморізи.

Планка внутреннего угла Н-образная соеденительная планка Откос Планка внешнего угла Стартовая планка Финишная планка

Внутрішній кут

Планка стику

Планка відкосу

Зовнішній кут

Стартова планка

Фінішна планка

Добірні елементи для сайдингу металевого виготовляються стандартних розмірів з того ж металу і в колір що й сайдинг. Разом з тим, за бажанням замовника вони також можуть бути вироблені з металу більш дешевого якості і навпаки, або ж іншого кольору, де це можливо. А також іншої конфігурації відповідно до вимог конструкції.

 

Добірні елементи металлосайдингу

 

Основні кольори

У більшості випадків Металевий сайдинг виготовляється з палітри кольорів RAL

Добірні елементи для сайдингу металевого

 

Крім того, останнім часом популярним стало виготовлення металосайдингу з сировини PRINTECH, яка імітує текстуру деревини в різних відтінках.

Темне дерево Сосна Світле дерево Золотой дуб Венге 3D Дуб
Темне дерево Сосна Світле дерево Золотой дуб Венге 3D Дуб

Схема монтажу

Монтаж – досить складна робота, професійно і швидко її зможуть виконати кваліфіковані фахівці. Якщо все-таки Вам хочеться зробити це своїми руками, то Вам необхідна буде детальна інструкція. Нижче представлені деякі головні аспекти.

Монтаж металлосайдинга
  • ✔ Для створення площині монтажу металевого сайдингу і фасадних панелей використовують вирівнюючу систему.
  • ✔ Вирівнюючу систему монтують з кронштейнів і оцинкованих профілів або з кронштейнів і дерев’яних брусків з товщиною не менше 40 міліметрів.
  • ✔ Конструкція кронштейнів дозволяє регулювати розмір віднесення вертикальних напрямних від несучої стіни, даючи можливість, таким чином, вирівнювати фактичні відхилення площині стіни від вертикалі.
  • ✔ Металевий сайдинг для фасадів можна встановлювати як з утеплювачем, так і без нього.
  • ✔ Монтаж панелей здійснюється як вертикально, так і горизонтально (від низу до верху).
  • ✔ Деякі монтажники радять встановлювати зверху-вниз, щоб уникнути скупчення вологи в місцях стику панелей, але даний варіант більш складний в монтажі і навряд чи на стільки виправданий.
  • ✔ Панелі захищають фасад від небажаних впливів навколишнього середовища (вітру, вологи, утворення грибка і т.д.) і одночасно служать декоративною обробкою.

Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення Металевого сайдингу, є такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Printech (Китай) і Україна.

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький

Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Ціна металопрофілю залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.


Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про металопрофіль на нашому сайті

Завод-виробник Дах Центр Хмельницький. Дах, Покрівля, Дах, Шифер, перекриття, профнастил, металевий профіль, профлист. Купити дешево, недорого! Гарантія якості! Безкоштовна доставка, завмер! Хмельницький. Весь Арсенал Центр покрівельних матеріалів. Комплектуючі. Низькі ціни. Металочерепиця, профнастил, сайдинг, блок-хаус, євро-брус, водостоки, комплектуючі від Заводу-виробника Хмельницький. Дах, паркан, фасад, утеплювач, мансардні вікна і багато іншого. Дах-Центр Хмельницький. Покрівля-центр. Якісний профіль для дахів та парканів від виробника покрівельних матеріалів. Безкоштовна доставка вантажу на будмайданчик замовника. Сучасні технології виготовлення металочерепиці, металопрофілю. Ціни виробника. Ми виробляємо покрівельні матеріали та аксесуари. Водостічні системи вашого будинку, черепиця на дах або профлист на паркан, якісний металопрофіль. Водостоки та водостічні системи для будинку, дачі, котеджа. Працюємо по Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Тернопільській, Рівненській та Чернівецькій областях. Безкоштовна доставка в Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Шепетівка, Рівне, Вінниця, Баланівка, Ладижин, Волинська область, Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель, Нововолинськ, Житомир, Андріївка, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський, Івано-Франківськ, Бурштин, Калуш, Коломия, Антопіль, Кузнецовськ, Тернопіль, Лозова, Волочиськ, Нетішин