Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Металочерепиця Elit

Металочерепиця Elit Finnera Maxima Tur

Металочерепиця Elit

Металочерепиця Elit або ж металочерепиця ELIT-DAH (ЕЛІТ-ДАХ) – розроблена спеціально для тих, хто цінує дизайн. Через незвичний спосіб прокату Металочерепиця Elit характеризується дуже високою жорсткістю листа, а її профіль має унікальну симетричну форму, яка імітує натуральну черепицю. Але головна особливість металочерепиці Elit в тому, що вона виготовляється довгими листами, спрощуючи тим самим процес монтажу. Довгі листи, на відміну від модульних, менш вимогливі до обрешітки. У той час коли модульні листи можуть відкопилюватися, довгі листи навпаки згладжують дрібні нерівності поверхні обрешітки. Даний вид металочерепиці має і інші відомі комерційні назви: Finnera (Фіннера), Maxima (Максима), Tur (Тур).


Основні кольори

У більшості випадків металочерепиця виготовляється з палітри кольорів RAL.

кольори металочерепиці


Технічні характеристики

Металлочерепица Elit виготовляється на сучасному професійному європейському обладнанні з AlZn (алюмо-оцинкованої сталі) в трьох варіантах: з висотою профілювання 20 , 25 та 30 мм. Вона виготовляється панелями до 6 м. Або більше за домовленістю.


Металлочерепица Elit
Металочерепиця “ELIT-DAH” (ЭЛІТ-ДАХ)
Загальна ширина: 1210 мм
Корисна ширина: 1150±2 мм
Довжина: 500 до 6000 мм
Висоти хвилі: 27±1 мм
Крок хвилі: 350 мм
Висота сходинки: 20/25/30 мм

Структура покриття

 • ✔ основа – холоднокатаний сталевий лист;
  ✔ цинкове покриття;
  ✔ спеціальне захисне покриття;
  ✔ грунтуючий шар;
  ✔ захисне тильне покриття;
  ✔ фарбування в відповідну текстуру;
  ✔ зовнішнє синтетичне покриття з поліестеру, матполіестеру і поліуретану;
Металочерепиця Шари покриття склад

Види покриття

Від виду і якості покриття залежить строк служби металочерепиці.

Поліуретан

Поліуретан Металочерепиця
Цинкове покриття 275 г/м²

Поліестер

Поліестер Металочерепиця
Цинкове покриття 100-240 г/м²

Матполіестер

Матполіестер Металочерепиця
Цинкове покриття 130- 275 г/м²

Рекомендована товщина металу 0,45-0,50 мм. Вміст цинку – не менше 100 гр. / м.кв. Товщина захисно-декоративного покриття повинна бути не менше 25 мкм (глянсове) і 35 мкм (матове).


Галерея робіт


Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення металочерепиці Elit, є такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Printech (Китай) і Україна.

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький

Необхідною умовою в процесі виготовлення покрівельних і фасадних матеріалів методом холодного прокату є здійснення такого виробництва на новому і якісному професійному обладнанні.

Виготовлення металочерепиці


Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Ціна металочерепиці Elit залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про металочерепицю Elit на нашому сайтіElit