Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Черепиця Granda

Металочерепиця Granda

Металочерепиця Granda

Металочерепиця Granda є однією з найпопулярніших через свій сучасний дизайн і технічні характеристики. Привабливий зовнішній вигляд металочерепиці “Granda” вигідно виділяє її на тлі іншої продукції. Це обумовлено висотою хвилі, яка становить 45 мм. Покрівля виразно відрізняється від інших навіть на великій відстані. Ще однією важливою перевагою даного профілю металочерепиці є її симетричність, а це означає, що монтаж можна виконати як зліва направо, так і навпаки. При виборі даного виду профілювання на дахах з великою кількістю площин вийде значно менше відходів. Металочерепиця Granda має і інші відомі комерційні назви: Duna (Дюна), Integra (Інтегра), Grand (Гранд), Alpina (Альпіна), Andaluziya (Андалузія), Armorium (Арморіум), Trevizo (Тревізо), Premium plus (Преміум Плюс) .


Основні кольори

У більшості випадків металочерепиця виготовляється з палітри кольорів RAL.

кольори металочерепиці


Технічні характеристики

Металочерепиця Granda виготовляється на сучасному професійному європейському обладнанні з AlZn (алюмо-оцинкованої сталі) в трьох варіантах: з висотою профілювання 20, 27 та 33 мм. Вона проводиться панелями до 6 м. Або більше за домовленістю.


Металочерепиця Granda
Металочерепиця Granda
Загальна ширина: 1160 мм
Корисна ширина: 1040±2 мм
Довжина: 500 до 6000 мм
Висоти хвилі: 45.5±1 мм
Крок хвилі: 350 мм
Висота сходинки: 20/27/33 мм

Структура покриття

 • ✔ основа – холоднокатаний сталевий лист;
  ✔ цинкове покриття;
  ✔ спеціальне захисне покриття;
  ✔ грунтуючий шар;
  ✔ захисне тильне покриття;
  ✔ фарбування в відповідну текстуру;
  ✔ зовнішнє синтетичне покриття з поліестеру, матполіестеру і поліуретану;
Металочерепиця Шари покриття склад

Види покриття

Від виду і якості покриття залежить строк служби металочерепиці.

Поліуретан

Поліуретан Металочерепиця
Цинкове покриття 275 г/м²

Поліестер

Поліестер Металочерепиця
Цинкове покриття 100-240 г/м²

Матполіестер

Матполіестер Металочерепиця
Цинкове покриття 130- 275 г/м²

Рекомендована товщина металу 0,45-0,50 мм. Вміст цинку – не менше 100 гр. / м.кв. Товщина захисно-декоративного покриття повинна бути не менше 25 мкм (глянсове) і 35 мкм (матове).


Галерея робіт


Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення металочерепиці Granda, є такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Printech (Китай) і Україна.

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький

Необхідною умовою в процесі виготовлення покрівельних і фасадних матеріалів методом холодного прокату є здійснення такого виробництва на новому і якісному професійному обладнанні.

Виготовлення металочерепиці


Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Ціна металочерепиці Granda залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про металочерепицю Granda на нашому сайті Granda