Завод-виробник покрівельних і фасадних матеріалів

Черепиця Retro Plus

Металочерепиця Retro Plus

Металочерепиця Retro Plus

Металочерепиця Retro Plus має обриси класичного профілю округлої форми, що надає їй стриманий і одночасно багатий зовнішній вигляд. Дана металочерепиця справедливо носить назву Retro, оскільки її форми дуже нагадують традиційну черепицю, яка століттями була і залишається популярною в Європі. За рахунок середньої висоти хвилі і збільшеної відстані між самими хвилями досягнута більша корисна ширина листа черепиці. Широка гамма кольорів дає можливість відмінно поєднувати металочерепицю Retro Plus з будь-яким дизайном і стилем будівлі. Кожен виробник дає такого виду металочерепиці свою комерційну назву, але по суті, це одна і та ж форма хвилі. Інші відомі назви: Retro (Ретро), Yaspis, Jaspis (Яспис), Afina (Афіна), Opal (Опал).


Основні кольори

У більшості випадків металочерепиця виготовляється з палітри кольорів RAL.

кольори металочерепиці


Технічні характеристики

Металочерепиця Retro Plus виготовляється на сучасному професійному європейському обладнанні з AlZn (алюмо-оцинкованої сталі) в двох варіантах: з висотою профілювання 15 та 20 мм. Вона проводиться панелями до 6 м. Або більше за домовленістю.


Металочерепиця Retro Plus схема
Металочерепиця Retro Plus
Загальна ширина: 1200 мм
Корисна ширина: 1130±2 мм
Довжина: 500 до 6000 мм
Висоти хвилі: 25±1 мм
Відставнь між хвилями: 230 мм
Крок хвилі: 350 мм
Висота сходинки: 15/20 мм

Структура покриття

 • ✔ основа – холоднокатаний сталевий лист;
  ✔ цинкове покриття;
  ✔ спеціальне захисне покриття;
  ✔ грунтуючий шар;
  ✔ захисне тильне покриття;
  ✔ фарбування в відповідну текстуру;
  ✔ зовнішнє синтетичне покриття з поліестеру, матполіестеру і поліуретану;
Металочерепиця Шари покриття склад

Види покриття

Від виду і якості покриття залежить строк служби металочерепиці.

Поліуретан

Поліуретан Металочерепиця
Цинкове покриття 275 г/м²

Поліестер

Поліестер Металочерепиця
Цинкове покриття 100-240 г/м²

Матполіестер

Матполіестер Металочерепиця
Цинкове покриття 130- 275 г/м²

Рекомендована товщина металу 0,45-0,50 мм. Вміст цинку – не менше 100 гр. / м.кв. Товщина захисно-декоративного покриття повинна бути не менше 25 мкм (глянсове) і 35 мкм (матове).


Галерея робіт


Виробники металу

Серед постачальників сировини, яка використовувється для виготовлення металочерепиці Retro Plus, є такі виробники як: Arcelor Mittal (Польща, Німеччина, Бельгія), Voestalpine (Австрія), US Steel (Словаччина) Polyurethane, SSAB (Швеція), Marcegaglia (Італія), Thyssen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південна Корея), Tata Steel (Туреччина), Printech (Китай) і Україна.

Виробники металу Дах Сервіс Хмельницький

Необхідною умовою в процесі виготовлення покрівельних і фасадних матеріалів методом холодного прокату є здійснення такого виробництва на новому і якісному професійному обладнанні.

Виготовлення металочерепиці


Ми постачаємо нашу продукцію по Хмельницькій і сусіднім областям. Ціна металочерепиці Retro Plus залежить від обраної замовником сировини. Більш детальну інформацію уточнюйте за вказаними телефонами, замовте зворотний дзвінок або скачайте прайс самостійно, а ще краще замовте замір і кваліфіковані співробітники нададуть Вам більш повну інформацію на місці.Стосовно більш детальної інформації звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді співпраці з Вами !!!

Додаткова інформація про металочерепицю Retro Plus на нашому сайті Retro Plus